O nás

Navzdory – Nové začátky Vašeho CSR a marketingu

O nás vzdorujících

Jsme skupina nadšenců do up-cyclingu, která svou kreativitou vzdoruje neefektivnímu nakládání s odpady. Pořád a všude. Nejen v Ostravě, kde sídlíme. Z vašich použitých materiálů dokážeme vytvořit kreativní reklamní předměty, workshopy i umělecké objekty. Ať už se jedná o staré bannery, tiskoviny, autopásy, hasičské hadice, se vším si poradíme. A to je jen začátek. Navzdory nefunkčním CSR (společenská odpovědnost firem) totiž řešíme problematiku odpadů komplexně.

Proč

Co díky spolupráci s námi získáte

  • Společně pomůžeme zanechat planetu pro naše děti ve stavu, za který se nebudeme muset stydět
  • Dáme vašim nevyužitým materiálům šanci na
    druhý život (reklamní předměty, workshopy umělecké objekty ad.)
  • Nastavíme vám projekt s reálným dopadem v oblasti životního prostředí nebo neziskového sektoru
  • Dodáme vám nové technologie pro zpracování odpadů
  • Přineseme nová pozitivní PR témata pro váš marketing
  • Odlišíme vás od konkurence
  • Dáte vašemu podnikání vyšší smysl
Co jim řekneme za 10 let
Co děláme

Funkční CSR navzdory líbivému greenwashingu

Společně budeme pracovat na vaší společenské odpovědnosti (CSR) tak, aby naše planeta zůstala dále obyvatelnou a hlavně vše bude opravdové. Ukážeme vám, jak vaše použité materiály využít s reálným pozitivním dopadem na životní prostředí i váš marketing. Vyberte si některé z nabízených možností. Nebo to pojměte ve velkém stylu a rovnou nás nechte zpracovat komplexní řešení.

Marketing

Plnohodnotný marketing navzdory prázdným manipulativním frázím

Ukažte světu, co děláte pro budoucnost našich dětí i přírody. Že nejde jen o líbivé marketingové pozlátko, ale poctivou práci s reálnými dopady na životní prostředí. Veřejnost, vaši obchodní partneři i zákazníci to určitě ocení. Nová témata a pozitivní PR navíc osvěží váši komunikaci.

Reklamní předměty

Originální EKO reklamní předměty navzdory čínským tretkám

Z vašich použitých materiálů vyrobíme originální up-cycled reklamní předměty. A to na míru, ručně a v České republice. Rozhodně jimi zaujmete.

Ceník
Workshopy

Workshopy – zábava s vyšším smyslem

Co takhle uspořádat pro veřejnost, vaše zákazníky nebo zaměstnance workshop, kde se lidé pobaví, a ještě vytvoří něco smysluplného z vašich použitých materiálů? Posunou se nejen v manuální zručnosti, ale především v ekologicky zodpovědném přístupu. Ukážeme vám, jak na to.

Prezentace
Řešení odpadů
Prezentace
Umělecké objekty

Umělecké objekty – líbivé a hodnotné

Dokážete si představit, že z vašich použitých materiálů vzniknou hodnotná umělecká díla? Nevěříte? Rádi vám ukážeme, co z nich zvládnou vytvořit ruce našich kumštýřů. Nechte se překvapit.

Prezentace

Celá třetina Čechů vyhazuje jídlo a přiznává, že vyhazuje minimálně několikrát do měsíce i potraviny, které nebyly vůbec použity. Nejčastěji takto vyhazují pečivo (40 %), následují zelenina (22 %), ovoce (18 %). V NAVZDORY jsme se proto rozhodli o těchto věcech firmy i veřejnost nejen informovat, ale také inspirovat, jak si takové potraviny doma chutně připravit a zbytečně nevyhazovat…

Prezentace
Prezentace

Modulární systém cirkulační sprchy, díky které snížíte náklady na energii a spotřebu pitné vody

Při sprchování dochází k velmi neefektivnímu využití nejen vody, ale také tepelné energie. V prakticky všech sprchách se použitím znečistí pouze malá část dodané vody, zatímco do odpadu odchází celý objem. Nešetří se ani teplo, které bylo k ohřátí vody potřeba a veškerá nevyužitá energie je vypuštěna.

Díky převratnému modulárnímu systému, který vnikl v agentuře NAVZDORYse při sprchování, popřípadě koupání, snižuje nejen energetická náročnost na doohřev použité vody, ale především dochází k úspoře samotné pitné vody, která se v posledních letech stává velmi vzácnou surovinou.

Modulární zařízení je možné instalovat nejenom do nově budovaných staveb, ale taktéž jako dodatečná montáž. Zabudováním systému společně pomáháme životnímu prostředí.

Projekty

Komplexní projekty nás baví nejvíce. Mají totiž největší dopad na životní prostředí i vaši marketingovou komunikaci. Recyklace, up-cyklace, cirkulace… to je jen začátek! Mrkněte na stávající projekty a klidně sem občas nakoukněte, protože jich bude přibývat.

Dáváte odpadům druhý život? Udělejte další krok k udržitelnému podnikání a připojte se k zelené elektřině. Pomůžete čisté budoucnosti a podpoříte malé české výrobce této eco-friendly energie. Potěšíte tím všechny své zákazníky, pro které je šetrnost k přírodě důležitá.

Více

Jste firma, která má možnost zapojit své zaměstnance do sběru starých a nepotřebných mobilních telefonů? Pro firemní mobily zajistíme potvrzení o vyřazení majetku a u mobilů do tří let je možné zajistit i jejich nacenění a výkup.
Na závěr získáte certifikát s konkrétním přínosy a úsporami pro životní prostředí.

Více
ZŠ Otická
Pro školy

Spojením fantazie dětí a naší kreativity vytváříme na školách z odpadů unikátní díla. Naučme děti neházet odpad do jednoho pytle a vnímat jej i jako cenný materiál, ze kterého může vzniknout něco hodnotného.

Tisknete? Tisknete bezodpadově? S programem OWA francouzské společnosti Armor a s NAVZDORY nemusíte dělat kompromisy mezi ekologií a kvalitou. Prázdné tiskové kazety jsou opět renovovány, nebo 100% recyklovány na nové výrobky. Vaším tiskem s tonery OWA Armor neprodukujete odpad.

Více
Do práce na kole

Do práce na kole je každoroční výzva napříč Českou republikou pro jednotlivce, firmy i města, aby si vyzkoušeli se alespoň po dobu května pohybovat bezmotorově a udržitelně. NAVZDORY zaběhnutým zvykům společně tvoříme města, ve kterých chceme žít!

Více

Tříděníodpadu.cz. Na odpady a životní prostředí s rozumem a s humorem.

Více
Naše práce

Inspirujte se ukázkou našich prací. Podívejte se, co všechno dokážeme z vašich použitých materiálů vykouzlit. Napište, zavolejte, stavte se… Rádi vymyslíme něco přímo pro vás.

Otevření reuse centra a naše workshopy s ukázkou udržitelného vaření

Akce Red Button a náš ECO catering

Blok a hodiny z gramodesky

Klíčenka z banneru DHL

Banner DHL

Set výrobků z hasičské hadice a banneru E.ON

Banner E.ON a hasičská hadice

Taška s malou peněženkou z cykloduší

Cykloduše

Workshop tisknutí prostřednictvím starého linolea

Peněženka a obal na mobil z banneru MSK

Banner MSK

Designová miska z pivní lahve Pilsner Urquell v dárkové sadě

Kazové pivní lahve Pilsner

Umělecký robot z elektroodpadu VŠB

Kontakty

JAKUB MASTÍK

+420 724 278 550 | JAKUB@NAVZDORY.COM

MAGDALENA TYLEČKOVÁ

+420 725 354 413 | MAGDALENA@NAVZDORY.COM

PRAŽSKÁ POBOČKA

+420 604 604 009 | DANIEL@NAVZDORY.COM

PROVOZOVNA

POHRANIČNÍ 52/23, OSTRAVA, 703 00

Dáme kafe nebo snídani?
Chci vědět více