Není to jen o společenské odpovědnosti, chceme jít do hloubky

Firma bez marketingu jako by dnes nebyla. A to hlavně bez toho „zeleného“. Jeho obsah ale obvykle zůstane stejně vágním a povrchním jako je samotné jeho označení a příliš rychle sklouzne k tzv. greenwashingu. S Jakubem Mastíkem z agentury Navzdory jsme se bavili o tom, jak to dělat jinak.

Detail naleznete ZDE.

Z Tatry od Tomáše Tomečka

NAVZDORY reklamním předmětům z Číny jsme vyrobili limitovanou edici výrobků z plachty závodního speciálu TATRA od Tomáše Tomečka.
Ruční výroba, každý kus originál a udržitelnost. To jsou hodnoty, které nás baví a děkujeme našim partnerům, kteří tyto hodnoty sdílí s námi.
Jó a kdyby si někdo chtěl takový kousek z limitované edice pořídit, tak jsou k zakoupení zde.

Detail naleznete ZDE.

Vodafone nám věří

Děkujeme Vodafone za důvěru a možnost společně vymyslet výrobek pro zaměstnance, kteří se účastní sběru starých zařízení.
Nejenže bannery Vodafone neskončily na skládce a nevytvořily tak další odpad, ale ještě vznikly EKO bloky, které po vypsání stačí jen znovu naplnit novými listy a nekonečný blok je tady.

Detail naleznete ZDE.

VŠB – Technická univerzita Ostrava – Zodpovědně!

VŠB – Technická univerzita Ostrava je první vysokou školou, která oblast reklamních předmětů řeší opravdu udržitelně a odpovědně.
VŠB-TUO využívá nově i své odpadní materiály, které tím navrací zpět do oběhu (cirkulární ekonomika). Z použitých reklamních bannerů vznikla limitovaná edice etují a nákupních tašek.
Do výroby byl navíc zapojen neziskový sektor, takže nejenže pomáháme životnímu prostředí, ale společně jsme podpořili klienty z neziskových organizací, kteří to nejvíce potřebují…
Během roku ale přijde na Svět něco mnohem „většího“, tak se můžete těšit.

Detail naleznete ZDE.